Yatak odanızı daha şık hale getirmek için beş yöntem

7/24 Destek Hattı

+90 536 621 97 00

Online Destek Hattımız

+90 536 621 97 00

Yatak odanızı daha şık hale getirmek için beş yöntem

Yatak odanızı daha şık hale getirmek için beş yöntem

1* SEVDİĞİNİZ DEKORASYON TARZINI BELİRLEYİN

Current, minimalist, bohem, klasik, antique gibi tarzlar arasından length yakın olanı seçin. Seçtiğiniz tarzı tüm detaylarıyla odanıza yansıtın. Son olarak kullandığınız dekoratif objeleri kişiselleştirerek kendi dokunuşunuzu yapın.


2* RENK PALETİNE DİKKAT EDİN

Odalarında enerjisinde önemli bir rol oynayan renkler, uyum ve atmosfer için de önemlidir. Daha aydınlık bir oda istiyorsanız, beyaz, pastel ya da açıok ahşap tonlarını kullanın. Contemporary ve şık bir oda istiyorsanız koyu tonları ahşapla kombinleyin.


3* AYDINLATMAYA DİKKAT EDİN

Odanın estetik ve enerjisini etkilediği için aydınlatma da dikkat edilmesi gereken detaylardan biri. Aydınlatmalarınızın tarzının odanın genel bütünüyle uyumlu olmasına dikkat edin.


4* MOBİLYA YERLEŞİMİNE ÖZEN GÖSTERİN

Yatak odanızın konforlu ve dinlendirici olması önemlidir. Bu sebeple mobilya seçimi konusunda odanızın metrekaresini göz önünde bulundurun. Aksi halde hareket alanınız daralacaktır. Ayrıca fonsiyonel dolaplar, baza ya da şifonyer seçmeniz dağınıklığın da önüne geçecektir.

Eğer odanıza tüm yatak odası mobilyalarınız sığmıyorsa, evinizin bir başka odasını giyinme odası olarak tasarlayabilirsiniz.


5* TEKSTİL ÜRÜNLERİNİ KULLANIN

Canlı renklerde ve dekorasyona uygun tarzda seçeceğiniz nevresim takımı, yatak örtüsü gibi tekstil ürünleri yatak odanıza şıklık katacaktır. Perde için de odanın genel renk ve stiline dikkat etmelisiniz.